neděle 4. prosince 2016

Honda Cup 12/2016 Plzeň

Honda Plzeň 3.12.2016

Po vydařené pátečním večírku jsme nastoupili do závodu s nesmělým cílem : dostat Romana na 3. místo a získat dost bodů na posun do první desítky celkového pořadí. V tréninku jsme zjistili, že nové kotvy 46° celkem fungují a postupně se zrychlují, tak jsme je nasadili do závodu. Roman s konzervativním nastavením 8/42 a já s 8/39.
Od začátku závodu jsem držel 2-3 místo až do osudné 4. jízdy, tam jsem 4x poslal Hondu do mantinelu a ztratil 15 kol. Pak jsem byl ještě hooodně opatrný na krajní červené drážce, ale potom jsem mocně finišoval a bojoval o 5 místo, ale Dido mě nechal přiblížit se jen na 3 kola. Roman jezdil téměř bez chyby všechny drážky, zaslouženě 4. místo, ale 10 kol na 3. místo mrzí, o chlup rychlejší model by ho tam snadno dostal.
Závody v Plzni jsou vždy náročné a B skupina toho byla důkazem, nicméně i tady se téměř všem podařilo dojet do cíle.
A skupina jezdila velmi dobře celou dobu, téměř se nezastavovalo. O vítězství Fr. Poledny rozhodlo drobné zaváhání J. Cihláře v předposlední jízdě (na oranžové, podobné problémy jako já). Třetí místo uchmatnul P. Heřman po vlažném začátku na špatných kolech.

Celkovým vítězem Honda Tour se stal J. Cihlář , druhé místo si vybojoval v Plzni Fr. Poledna
Mezi žáky se na druhé místo za vítězného Romana Klapku dostal Adam Beran, v Plzni 3. místo za Jájou Jágrem. 


 
Výsledky Honda Cupu


Žádné komentáře:

Okomentovat